ФОТО: Цела плажа гледала во нејзините гради – се обидела да ги „скроти“ со две траки, наместо со бикини

0
133


Шантел Џефриз е модел и пејачка, а светската слава ја должи и на фактот дека сака да ја покажува својата беспрекорна фигура кога и да има можност за тоа.

Неодамна папараците ја фотографирале токму во едн таква ситуација – додека шета на плажа во Мајами и го покажува своето совршено тело.

Таа уживала со пријателките со коктели. покрај море, а покажала и како изгледа без шминка и со опуштена бујна коса.

Најмногу внимание привлекле микро бикините на Шантел со анимал принт кои го откриваат нејзиното витко тело, но и раскошно природно деколте.

Погледнете:

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here