ФОТО: Хрватската пејачка гола во када

0
99


Хрватската пејачката Маја Шупут, заедно со својот сопруг се на одмор во Бали, а оттаму секојдневно споделува фотографии.

Последната објава е фотофрагија на која таа позира гола во када во луксузна вила.

„Вакви утра“ напиша пејачката со фотогрфаија во која се капе во када полна со цветови.

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here