ФОТО: Хелена Роза изненадена од она што го прочита за својата ќерка во медиумите

0
184


Некогашната македонска водителка Хелена Розавеќе неколку години живее и работи во Нов Зеланд заедно со семејството, но и понатаму е интересна тема за македонските медиуми.

Иако е далеку од шоу бизнисот и се повлече од јавната сцена, сепак за неа и понатаму се пишува.

Покрај неа, медиумско внимание добиваат и нејзините деца. Кјара, ќерката на Хелена објави роденденски фотографии, а освен комплименти за изгледот, од медиумите доби и други професионални ттитули, на кои Хелена Роза се зачуди. и текстот го објави на социјалните мрежи.

https://press24.mk/

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here