ФОТО. Фустанче на пруги и зачуден поглед – Лила Филиповска објави фотографија од деството

0
94


Македонската водителка Лила Филиповска привлекува внимание со секоја своја објава на Инстаграм . Таа често објавува провокативни фотографии, но овој пат одлучи да ги почести своите фанови со фотографија од детство.

За оние што не знаеја, Лила е родена во Гетеборг и таму живеела се до 12 години. Погледнете како некогаш изгледала:

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here