ФОТО: Фолк-пејачката одлучи да слабее – позираше во теретана покрај згодниот тренер

0
167


Фолк-пејачката Ирена Спасовска почна да оди во теретана од каде објави фотографија додека вежба заедно со нејзиниот тренер и се пофали дека веќе четири недели се обидува телото да го одржува во форма.

„Убаво утро за вежбање, IV недела“ напиша пејачката во опис на фотографијата.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by irena spasovska (@spasovska.irena) on Oct 4, 2019 at 5:50pm PDT

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here