ФОТО: Фановите полудеа- поради нејзиното деколте сите останаа без зборови

0
147


Пејачката Сенидах (34) сподели фотографија на својот Инстаграм профил на која е облечена во секси заводлив фустан покажувајќи ги мускулите и бујното деколте.

Вообичаено за пејачката е градењето на кариерата без истакнување на сексапилот и атрибутите на себе, но овој пат таа реши да ги изненади фановите споделувајќи фотографија нетипична за неа.

Имено пејачката позираше во црн краток и тесен фустан со длабоко деколте каде нејзините гради беа во прв план.

Со ова пејачката може да се пофали дека поседува минијатурен струк и џиновски гради.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here