ФОТО: Туна има со што да се пофали – по нејзиното деколте сите воздивнуваат

0
166


 

Пејачката од Скопје, Алтуна Сејдиу е навистина сексапилна и привлечна, а овојпат тоа го покажа и на својот Инстаграм профил на кој сподели неколку нови фотографии од фотосесијата.

Таа неодамна ја објави и нејзината нова песна “Амони“ која слушателската публика ја оцени како “одлична“ па сподели и неколку фотографии на кои Туна изгледа неверојатно.

 

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here