ФОТО: Три генерации – Катарина Ивановска на прошетка со мајка ѝ и ќерка ѝ

0
188


Македонската менекенка Катарина Ивановска пред неполн месец го роди своето второ дете, ќерката Кира.

На својот Инстаграм профил набрзо после породувањето почна да објавува фотографии на кои се гледа дека веднаш се вратила во топ форма. Сега фановите ги почести со фотографија на која се гледа и малата Кира, на прошетка со мајка ѝ и баба ѝ.

Погледнете од кој македонската убавица ја наследила својата убавина:

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here