ФОТО: Топ 5 српски пејачки со најголеми гради

0
132


Овие познати sвезди, по својот изглед и провокација, сигурно не оставаат никој рамнодушен од посилниот пол.

Јана Тодоровиќ, Дара Бубамара, Инди Арадиновиќ, Јелена Кралеуша и Гога Секулиќ ги освојуваат сите со своите фасцинантни облини, а кога станува збор за нивните гради, другите колешки не можат да стојат во согласност со нивната големина на предницата.

Јана се смета за пејачка која има најголеми гради на нашата сцена, а кога ќе ги истакне своите облини до израз, пејачката не остава никој рамнодушен.

https://press24.mk/

Таа немала пластична операција, но градите и се природно природни и огромни, а како што рече, ги носи гордо.

– Ги носам гордо и сите знаат дека не направив ништо на себе, и може да се види, – рече пејачката еднаш за Телеграф JETSET.

За многумина првата асоцијација е Дара Бубамара и нејзините големи гради. Таа дури и да се закопча до грло, градите, не можете да не ги забележите.

https://press24.mk/

Пејачката често ги „чести“своите следбеници на социјалните мрежи со некоја жешка фотографија, а многу членови на посилниот пол ја обожаваат поради нејзините големи гради.

Инди е една од пејачките со најголеми гради на српската јавна сцена, а многу често ги истакнува во преден план.

https://press24.mk/

Многу луѓе ја споредија оваа пејачка со Ким Кардашијан поради преголемите гради, а мажите од нејзиното тело дефинитивно најмногу ги сакаат нејзините гради!

По изглед, Карлеуша и парира на светските ѕвезди, а кога се појавува со длабоко деколте, сите очи се насочени кон нејзините гради. На социјалната мрежа Инстаграм Јелена ја следат над 2 милиони луѓе, а за ова е заслужен нејзиниот атрактивен изглед и шарм.

Јелена неодамна изјави дека е кае што ставила силикони, бидејќи сега дошло време кога се во мода малиу гради, па им завидува на пејачките кои ги имаат.

https://press24.mk/

И Гога Секулиќ спаѓа во категоријата на топ 5 пејачки со големи гради, а нејзиниот стил, барем оној сценцкиот, е таков што градите мора да бидат главниот фокус.

Пејачката минатата година стана мајка, а по породувањето брзо ја врати својата линија и повторно го истакна својот сексапил.

https://press24.mk/

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here