ФОТО: Тесен, краток фустан, ни трага од целулитот – никој не може да ја препознае Ана Бекута

0
131


Популарната српска пејачка Ана Бекута после долги години успешна кариера се упте е уметник каков многумина сакаат да станат.

Од неа имаат можност да учат многу кандидати кои се пријавуваат за учество во музичкото шоу „Ѕвезде Гранда“, каде Бекута долги години е член од жирито.

bekuta1

Се уште е омилено ТВ лице и има огромен број фанови.

На социјалните мрежи на Инстаграм објавила и фотографија од младоста со пријателката.

Погледнете:

bekuta

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here