ФОТО: Таа има најголем природен задник – се појави нејзина нефотошопирана фотографија која покажува се

0
98


Инфлуенсерката Џејлин Оџеда Очоа се прослави со фотографиите од својата бујна позадина. Многу љубоморни девојки ѝ пишувале дека нејзините атрибути не се вистински, туку фотошопирани, но фотографите докажале дека злобните јазици измислуваат кога ја фатиле на аеродром во Лос Анџелес.

Ден после нејзиниот 22. роденден настанале нови фотографии, а Џејлин на Инстаграм ја следат 10,9 милиони луѓе.

 https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here