ФОТО: Таа важи за една од најубавите актерки, а нејзиниот син обожава да носи фустани – има 7 години и огромна самодоверба

0
104


Актерката Меган Фокс уште во септември минатата година открила дека нејзиниот син Ноа Шенон понекогаш носи фустани и поради тоа сите деца се шегуваат со него.

„Тој дизајнира, црта модни комбинации и многу е талентиран, а има само 6 години. Ја обожава модата, понекогаш и сам облекува фустани и сака да ги носи, но само понекогаш. Го запишав во многу либерално училиште, но дури и овде во Калифорнија има момчиња кои се шегуваат со него и му велат дека не треба да носи фустани“, објаснила Меган.

https://press24.mk/

Инаку, една од најубавите жени во Холивуд има три сина со сопругот и колега Брајан Грин, а често истакнува дека сите тројца ги воспитува да бидат полни со самодоверба и сами да си го изберат животниот пат.

https://press24.mk/

Многумина коментираат дека самодовербата на малиот Ноа е импресивно за момче на тие години.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here