ФОТО: „Сѐ јадеш без чинија“ – ново доживување за Цеца кое насмеа многумина

0
94


Српската дива Светлана Цеца Ражнатовиќ ужива надвор од Србија, па тоа го сподели со своите фанови.

Пејачката сподели неколку фотографии на кои се гледа дека јаде без чинија, што ја насмеа и неа, но и корисниците на социјалните мрежи.

„Се јадеш без чинија. Ново доживување“, напишала фолк дивата на Инстаграм.

Погледнете ги фотографиите:

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here