ФОТО: Сѐ е спремно за празниците во домот на Брена – нејзиниот син Виктор покажа како украсиле

0
126


Лепа Брена и нејзиното семејство се подготвени за новогодишните празници, а сега покажаа и како го украсиле својот дом.

Виктор Живојиновиќ на Инстаграм објавил фотографија од елката која се наоѓа во нивниот дом.

Кај Лепан Брена во домот доминираат златната и сребрената боја, како и белата, а на прозорците ставила снегулки. Многу нејзини фанови биле воодушевени кога виделе како Живојиновиќ украсиле дома.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here