ФОТО: Сузана Турунџиева објави фотографии во новогодишен амбиент со труднички стомак

0
111


-2019-та беше година на чудата. И благодарам на се што донесе, а посебно на се што однесе од мојот живот… И во 2020та продолжувам да верувам во чуда… Нека трепка!- гласи новогодишната желба на ТВ водителка, музичар и писателка Сузана Турунџиева.

Водителката одлучи да се потсети на времето кога беше бремена, па сподели фотографии од пред една деценија, односно во времето кога водеше емисија на А1 телевизија, а беше и бремена со ќерката Матеа.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here