ФОТО: Старлетата го разбесни својот народ – го фотографираше задникот пред споменик на паднати борци

0
107


Старлетата Тами Хемброу ја промовира својата линија на гардероба за вежбање и направи неколку рекламни фотографии пред споменот на паднатите борци во Квинсленд.

Споменикот Анзак е посветен на сите австралиски борци, со зборовите „Никогаш нема да ве заборавиме“, а старлетата позираше покрај него истакнувајчи го задникот во прв план, облечена во тесни хеланки од ликра.

Австралиските медиуми биле ужаснати од ваквото непочитување на војниците, додека Тами не се огласила ниту извинила.

Манекенката освен гардероба за фитнес дизајнира и костими за капење.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here