ФОТО: Станија и нејзиното момче разголени во кујна – парот повторно провоцира

0
134


Старлетата Станија Добројевиќ на својот Инстаграм профил споделила фотографија во провокативно издание со своето момче Марко Марковиќ, со кој започна романса во реалното шоу „Задруга“.

Марко и Станија предизвикаа „бура“ на Инстаграм откако се фотографираа разголени во кујната во станот на Станија.

Ова било доволно нејзините следбеници да почнат да оставаат низа коментари.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here