ФОТО: Станија во провокативно издание ги истакна градите

0
124


Старлетата Станија Добројевиќ на својот Инстаграм профил сподели провокативна фотографија

„Мрзлива недела…ве сакам“ порача Станија, а под фотографијата се нижеа коментари.

 

 

 

View this post on Instagram

☁️

A post shared by STANIJA DOBROJEVIĆ (@stanijadobrojevic) on Nov 9, 2019 at 1:37pm PST

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here