ФОТО: Стави силикони па се реши за поголема промена – Луна Џогани со трансформација

0
145


Неодамна, Џогани истакна дека и пречи што се пишува за неа и нејзините гради како да е единствена што ставила силикони.

Овие денови Џогани повторно одлучи да направи промена, односно да ја врати својата руса коса.

Пејачката на „Инстаграм стори“ објави фотографија од нејзината нова фризура која изгледа дека најмногу и се допаѓа.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here