ФОТО: Српскиот пејач целосно изменет се појави на црвениот тепих – никој не го препозна

0
111


Едно од најголемите изненадувања на вечерашното доделување на регионалните музички награди во Белград го приредил пејачот и композитор Марко Кон.

Кога тој се појавил на црвениот тепих никој жив не го препознал.

Нова фризура, шик очила, моќно црно одело и накит во гангстерски стил. Навистина голема промена.

Marko Kon sa Tamarom Paunović, desno je model Helen Babić

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here