ФОТО: Српскиот пејач има две презгодни ќерки – едната на сите ни е позната, а сега и помалата стана славна

0
138


Пејачот Ненад Кнежевиќ Кнез (51) има две ќерки кои не и беа интересни на јавноста се до моментот кога Ксенија не се „проби“ во јавноста и го привлече своето внимание.

Image result for ksenia knezevic

Убавата Ксенија доколку некој не знае е пејачка и членка на групата Hurricane, меѓутоа Кнез има уште една ќерка.

https://press24.mk/

Станува збор за Андреа која не е ништо помалку убава од својата сестра Ксенија.

https://press24.mk/

Инаку пејачот со години е во врска со Татјана која исто така има ќерки- Елоди и Тамара,а пејачот за медиумите има изјавено дека тие одлично се сложуваат.

-Нашите ќерки одлично се сложуваат како една мајка да ги родила и како да се родени сестри. Ништо не форсиравме, сами се поврзаа и се здружија, вели Кнез.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here