ФОТО: Српскиот актер ја покажа својата мајка – откри како го искритикувала

0
111


Српскиот актер покажа како изгледа неговата мајка која не се појавува често во јавност.

Актерот открил дека кога остварил голем успех во еден филм и ѝ се пофалил на својата мајка, таа сурово му возвратила.

„Ѝ реков на мајка ми дека филмот заработи повеќе од 2 милијарди рубљи. Таа праша: „Колку луѓе се тоа?“ Јас велам 7.500.000. Таа: „И сите тие платиле тебе да те гледаат“. Мама сериозно трола“, напиша Биковиќ на Инстаграм.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here