ФОТО: Српската пејачка ужива како холивудска ѕвезда – сите ѝ завидуваат

0
122


Српската пејачка Катарина Живковиќ често објавува фотографии на својот Инстаграм профил, а сега објави и една од Америка, каде во моментов е на турнеја.

Имено, пејачката настапувала во Чикаго, а потоа објавила фотографија на која позира на балкон во метрополата каде во прв план е нејзиното вајано тело.

За кратко време добила голем број на лајкови.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here