ФОТО: Српската пејачка покажа колку чевли има – некои дури ги чува на ѕид

0
156


Сите жени се опседнати со чели и тоа е чиста вистина. Како и кај Кери Бредѓо тие се извор на моќ, бидејќи ако е совршена комбинацијата, а чевлите лоши, се некако паѓа во вода. Но, кога чевлите се добри, чувството е совршено.

Српската пејачка Дијана Јанковиќ одлучи да го покаже својор ормар со чевли.

Наредени на полици, секој пар има точно свое место.

Cipelarnik DIjane Janković

-Признавам, чевлите се мојата насјлаба точка  – кажа пејачката.

Во станот имам толку, што некои завршија како експонати на ѕидот.

Како омилени ги издвојува високите потпетици дизајнирани од Кристијан Ковен, дизајнер кој го обожаваат Карди Би, Бијонсе, Лејди Гага, Кејти Пери…

Omiljeni par

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here