ФОТО: Српската пејачка ги извади силиконите од градите – сега е целосно природна

0
171


Српската пејачка Тина Ивановиќ имаше силиконски гради, но тврди дека сега е целосно природна.

Пејачката која со години важи за една од најатрактивните, и извадиле имплантите и вели дека е најубава во природно издание.

„Естетски интервенции на телото повеќе не. Бев млада и луда, сега сум само луда. Морам да кажам дека немам повеќе импланти, сега сум природна. Мноу е поубаво кога си природен, природни ноктир, природна коса, природни гради….се природно“, изјавила атрактивната Тина.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here