ФОТО: Србинка ги извади силиконите пред камера – блогерката не сака повеќе големи усни

0
125


Блогерката Тамара Калиниќ објави видео во кое се гледа како ги вади филерите од устата.

Имено, Тамара објаснила дека трендот со напумпани усни е одамна минато, како и дека таквите усни воопшто не ѝ се доапаѓаат.

https://press24.mk/

-Навистина мислам дека моите усни не се преголеми, но сакам да ги извадам сите филери кои ги имам во нив. Мислам дека големите усни се минато. Ова навистина не е единствена причина порадо која сум во Амстердам – рекла Тамара и го снимила целиот процес.

Докторот ѝ рекол дека треба да помине некои време за усните да ѝ е намалат.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here