ФОТО: Србинката Зорана провоцира по секоја цена – позираше гола без градник и го покажа бујното деколте

0
103


Српската болегрка Зорана Јовановиќ не престанува да објавува секси фотографии на социјалните мрежи, а нејзината нова фотографија особено ќе им се допадне на мажите.

Модната блогерка сама признала дека има во план нејзиниот профил на Инстаграм да биде полн со провокативни фотографии, но отишла чекор напред кога ги покажала градите.

Таа облекла само кожна јакна и шорц, а сите гледале во нејзиното деколте.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here