ФОТО: Со фустанот привлекла најмногу внимание во Белград – сопругот признал дека го платил цело богатство

0
171


На изборот за Мис на Србија во Белград, дамата од фотографијата била најпровокативно облечена и сигурно најпровокативна, но и најефектно облечена, затоа што нејзината тоалета привлекла најмноу внимание кај публиката.

Додека влегувала на изборот, некако ги избегнала љубопитните погледи, но кога нејзиниот сопруг ? ја врачил титулата Мис еко на натпреварот на Анастасија Муриќ, ја поздравил од бината и рекол дека е преубава и носи „фустан кој го чинел богатство“, сите почнале да гледаат во неа.

А, на фустанот има длабок шлиц и впечатливо деколте кое е украсено со тил до стомакот. 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here