ФОТО: Со него во прегратка, во домашна атмосфера – Лила покажа со кој ја дочека Новата Година

0
120


Македонската водителка Лила Филиповска откри дека Новата Година ја дочекала во домашна атмосфера.

Друштво ѝ правел нејзиниот мачор Рагнар, со кој објави заеднички фотографии и упати честитки до своите фанови.

-Драги пријатели… посакувам во Новата година секогаш да се среќаваме со насмевка , зошто од насмевката започнува љубовта  Бидете извор на среќата, радоста и бидете центар на својот свет…Не очекувајте ништо од никого , зошто само така ќе бидете среќни, простете на оние што ви згрешиле ама не го заборавајте нивното име…и на крајот живејте си го својот живот и пуштете ги другите да живеат. Среќна Нова … Ве сакаат Лила и Рагнар – напиша Лила .

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here