ФОТО: Со години го нема на сцената – Раперот се здебели 10 килограми

0
200


Раперот Куртиш Џексон познат како 50Cent со години го нема на екраните и не создава нови хитови, а годините го смениле целосно.

Иако освен што прави хитови, беше дел и од повеќе филмови, тој решил да се проба пак во филмската индустрија, а заради новата улога морал да се здебели.

https://press24.mk/

Тој е здебелен 10 килограми.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here