ФОТО: Сопругот ѝ почина пред скоро 2 месеци, а сега се огласи на Инстаграм – пејачката со целосно променет имиџ

0
134


Елма Синадиновиќ доживеа голема трагедија кога скоро пред два месеци ѝ почина сопругот, а сега одлучи и да се врати на социјалните мрежи.

Пејачката се повлече на 2. октомври, а многумина се прашуваа како е, па сега ги изненади фановите со нова објава. Елма ја промени фризурата и објави селфи, а во опис стави срциња.

Луѓето веднаш ѝ пружиле поддршка и ја нарекле лавица поради тоа што го доживеала. Да потсетиме, пејачката со покојниот сопруг ја има ќерката Хулија.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ELMA SINANOVIĆ (@elmasinanovic_official) on Nov 24, 2019 at 2:12pm PST

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here