ФОТО: Сопругот морал да ѝ ги држи градите да не ѝ се откријат – најдлабокото деколте кое некогаш сте го виделе

0
109


Карди Би на доделувањето на Греми наградите имала огромен проблем, поточно носела фустан кој едвај ѝ ги покривал градите.

https://press24.mk/

27-годишната Карди Би не се обидува да сокрие дека имала операција на градите, но сепак на црвениот тепих едвај успеавала да ги задржи да не се покажат целосно.

https://press24.mk/

Нејзиниот сопруг Офсет ѝ помагал и ѝ ги придржувал атрибутите, затоа што сама едвај се снаоѓала.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here