ФОТО: Сопругата на Поповиќ славеше роденден – се пофали со подарокот кој год обила од семејството

0
149


Сузана Јовановиќ, сопруга на директорот на Гранд, го прослави 50. роденден, а по тој повод семејството се засладило со торта.

„Му благодарам на моето прекрасно семејство“, порачала таа преку Инстаграм, каде добила и пофалби за изгледот и младоликоста.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here