ФОТО: Следбениците распалија по српската пејачка – „Од каде Шанел кога пропадна кариерата”

0
131


Српската пејачка Риалда објави фотографии во заводлив бел фустан, а на фотографија во која позира во лифт доби и негативни коментари.

– Од каде пари за Шанел кога ти пропадна кариерата?, гласи коментар.

Таа брутално возврати.

– Покрај оваа Шанел торба носам и кинеска храна во неа, од каде пари за тоа? Сакам да работам и потоа да уживам. Уживам во плодовите на својата работа. нема потреба да се мачите со прашања дали некој може да си дозволи Шанел и дали сум пропаднала или не, напиша таа.

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here