ФОТО: Слатко момче уживаше во бакнежите на Цеца

0
160


Светлната Цеца Ражнатовиќ со своите фанови на Инстаграм често споделува детали од приватниот живот. Овој пат ги воодушеви сите со видео на кое го опсипува со бакнежи, слаткиот Илија.

.„Бакнежи! Мојот Илија! Теткино дете“, стои во опис на видеото.

Многумина искоментира дека момчето многу личи на синот на Цеца, Вељко.

Погледнете ги фотографиите и сами проценете:

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here