ФОТО: Слаткар соопшти убава вест – „2020 ќе биде мојата најсреќна година“

0
114


Марко Маринковиќ-Слаткар ја сподели најсреќната вест во неговиот живот.

Неговата сопруга Сања Николиќ е бремена и тие во 2020-та ќе станат родители.

-Ќе бидам татко. 2020-та ќе биде мојата најсреќна година. Ви ги посакувам моите убавини, напиша Слаткар на Инстаграм.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here