ФОТО: Славица Чуктераш во сексипилно издание – длабоко деколте и огромен шлиц

0
115


Српските медиуми шпекулираат дека пејачката Славица Чуктераш се разведува од својот партнер Владимир Аврамов, а сега е огласи и на Инстаграм. Пејачката според сознанијата на емисијата „Ексклузивно“ е развела пред еден месец, а таа сега на Инстаграм објави провокативна фотографија.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here