ФОТО: Сите воздивнуваат кога Марјана вака ќе прошета на Плоштад

0
185


Убавата лото-девојка Марјана Станојковска, се фотографираше во совршен син фустан и изгледа како да е излезена од врвно модно спинание, а  фотографијата ја објави на Инстаграм.

Кога Марјана ќе прошета во овој фустан со долгите нозе, сите се вртат по неа.

Убавата лото-девојка доби 1.076 лајкови на фотографијата за два дена, на Инстаграм профилот каде важи за инфлуенсерка и има 88.700 следбеници.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here