ФОТО: Синот на Цеца се разголе – го одглуми ликот од нејзиниот спот

0
170


Синот на Цеца, Вељко Ражнатовиќ објави фотографија на која е полу гол на својот Инстаграм профил, па предизвика лавина на коментари упатени до него и неговата мајка.

Според коментарите тој е сон на многу девојки, а доказ за тоа е неговата последна фотографија на која се гледаат сите дефинирани делови од неговото тело, како и тетоважите на него.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here