ФОТО: Се стопи – македонската пејачка по породувањето линијата ја доведе до совршенство

0
124


Македонската пејачка Сара Костадиновска, во јавноста позната како Сара Мејс покажа дека успеала по раѓањето на својата ќерка Илина својата линија да ја доведе со совршенство.

Таа на Инстаграм објави фотографија во мини здолниште на која ги покажува своите долги нозе.

Погледнете:

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here