ФОТО: Се соблече Ријана и собра 5 милиони лајкови

0
98


Ријана не престанува  да ги изненадува своите фанови со атрактиви фотографии. Таа повторно се соблече, а сега позираше во долна облека, со виолетова перика на главата.

Фотката за кратко време собра скоро 5 милион лајкови и позитивни коментари:

„Многу си секси“, „Кралица на светот“, „Ова е прекрасно“, беа дел од коментарите.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here