ФОТО: Се соблече гола на 57 години во својот кревет – српската актерка се опушти како никогаш досега

0
138


Актерката Лидија Вукичевиќ која и е добро позната на целата балканска јавност не престанува да ги провоцира сите, особено своите фанови на Инстаграм.

Овој пат на 57 годишната актерка речиси нема некој кој може да и најде мана, особено покажувајќи го своето тело во бикини, или како овој пат сосема гола.

-Добро утро, напиша таа во краткиот опис под фотографијата со која буквално ги распамети фановите, особено мажите на нејзиниот Инстаграм профил.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here