ФОТО: Се појави фотографија од Милица Тодоровиќ и Тања Савиќ – и тогаш биле преубави

0
173


Тања Савиќ и Милица Тодоровиќ се прославија со учеството на српското музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“, а токму во тој период настанала и една фотографија која открива како тие две тогаш изгледале.

Имено, пред 13 години пејачките се фотографирале, а тоа било една година подоцна откако Милица победила на шоуто.

„Моја драга фотографија“, напишала Савиќ и ја споделила старата фотографија со Милица на Инстаграм.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here