ФОТО: Се појави речиси гола- Манекенката во тотално провиден фустан

0
122


Вчера во Њујорк било одржано традиционалното доделување на награди од страна на магазинот “Sports Illustrated”, а главна ѕвезда на доделувањето била манекенката Брукс Нејдер.

Убавата бринета се појавила во минијатурен фустан со циркони, кој притоа бил потполно провиден и не оставал ништо на фантазијата. 

Имено, Брукс во оваа мини креација на брендот “Bronx And Banco” го покажала своето витко, исончано тело, и ја покажа долната облека.

Атрактивната 22-годишна девојка смело позирала во ова провокативно издание.

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here