ФОТО: Се потпре на автомобил во тесни хеланки, мажите се подзинати усти – има 50. години и линија на која сите завидуваат

0
115


Иако ова лето наполни 50 години, за Џенифер Лопез тоа се само бројки. Пејачката и актерка сериозно го сфаќа настапот на Супер Боул кој ѝ е на распоред на 3. февруари следната година и буквално не излегува од теретана.

Папараците ја „уловија“ во црвено, огнено издание кое никој не остава рамнодушен.

Džej Lo u formi života

Џенифер за тренинг облекла црвени тесни хеланки и топ во ист тон, кој ги нагласува нејзините атрибути.

Trbušnjaci na kojima joj i duplo mlađe zavide

Внимание најмногу секако привлекува нејзиниот задник и добро обликуваното тело на кое се гледаат плочки и мускули.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here