ФОТО: Се поти во теретана и прави шпага – Ана Николиќ се труди да ја доведе линијата до совршенство

0
111


Ана Николиќ се труди својата линија да ја доведе до совршенство, а докажала дека и успева во тоа.

Пејачката вредно вежба во теретана, а нејзината витка фигура многумина изненади.

Николиќ се преполови, а фотографиите кои ги објавува на Инстаграм воодушевија многумина, па веднаш добила пофалби.

https://press24.mk/

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here