ФОТО: Се породи пред само 5 месеци, а сега Ана сподели фотографија во бикини и ги излуде фановите

0
124


Сопругата на голманот и репрезентативец на Србија Предраг Рајковиќ ги запали социјалните мрежи.

Таа сопдели фотографија од својот тоалет во бикини и  ја покажа совршената фигура.

Нејзиниот сопруг веднаш искоментира и постави сликички „пламен“.

Таа изгледа како бомба иако се породи пред само пет месеци.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here