ФОТО: Се наоѓа пред банкрот бидејќи сите пари ги дала за силикони – поради операциите лицето на старлетата е со лузни

0
159


Британската старлета Кејти Прајс, позната е по своите многубројни пластични операции поради кои лицето ѝ се издеформирало.

Кејти сакала да ја реновира својата „одвратна резиденција“, како што сама ја нарекува, па ги срушила ѕидовите, ги отстранила декорациите и се бојадисала во неутрални бои. Сепак, во тоа ја спречил банкротот.

https://press24.mk/

„Сака да ја заврши својата куќа, но се плаши дека сепак ќе мора да ја продаде“, рекол изворот близок на старлетата.

„Нешто тргна наопаку, се ќе ви објаснам, во моментот не живеам во својот дом“, изјавила старлетата.

https://press24.mk/

Кејти многу пари потрошила на пластични операции затоа што сакала да изгледа како совршена човечка кукла.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here