ФОТО: Се борела со депресија и зависност, па родила дете во тајност – славната актерка сега го покажа бујното деколте

0
196


Хилувдската актерка Ен Хатавеј се породила во тајност кон крајот на минатата година, а јавноста убавите вести ги дознала дури кога вила видена на прошетка со бебето и сопругот Адам Шулман.

Сега, само неколку недели после породувањето, Ен се појавила на доделувањето на Critics’ Choice, кои биле одржани минатата недела во Лос Анџелес. Таа се појавила во долг, златен фустан и ги засенила сите колешки.

https://press24.mk/

Имено, фустанот со светки имал длабоко деколте, кое ги истакнало нејзините гради. Со оглед на тоа дека неодамна родила, деколтето било неверојатно бујно.

Да потсетиме, Ен се омажи за Адам во 2012 година, а денес важат за едни од најстабилните парови. Покрај тоа што не сака да го покажува својот приватен живот, Ен никогаш не криела дека се бори против депресијата и зависноста од алкохол.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here