ФОТО: Сестрата на српската пејачка ослабе 50 килограми – сестрите сега неверојатно си личат

0
148


Пејачката Ана Кокиќ важи за една од најзгодните пејачки во регионот, но малкумина луѓе знаат дека истото важи и за нејзината сестра Маја која до неодамна беше сосема поразлична од денес.

Имено сестрата на пејачката долго време водеше битка со вишокот на килограми, па во еден момент ослабела дури 50 килограми.

Маја Кокиќ е седум години помлада од нејзината сестра, но тие две се многу блиски како и најдобри пријателки, пишуваат српските медиуми.

Таа и е и една од најголемите поддршки во музичката кариера на сестра и, а и беше и поддршка во најтешките моменти кога се разведуваше пејачката.

Иако Маја одлично пее таа никогаш не сакала да се занимава со јавниот живот, но често сака да се фотографира за на Инстаграм, погледнете.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here